Feature Category: استارت آپ و آی تی

Standard

نرم افزار SAS

نرم‌افزار تحلیل آماری SAS از کامل‎ترین و حرفه ‎ترین نرم ‎افزارهای شناخته شده آماری است که در آن سرعت پردازش اطلاعات خصوصا در مجموعه داده ‎های بزرگ به ‎نحو چشم‎گیری بالاست و با قابلیت ‎های بسیار گسترده، در تمامی رشته‎ های ………..

Standard

نرم افزار MSTAT-C

نرم ‎افزار  MSTAT-C یکی از قدیمی‎ ترین و در عین حال جامع‎ ترین نرم‎ افزارهای آماری در همه رشته ‎هاست که مجموعه ‎ای متشکل از 51 زیر برنامه می‎ باشد. یک نرم‎ افزار بسیار کم‎ حجم و پرتابل است که محیطی کاربرپسند دارد ……

Standard

نرم افزار SPSS

نرم ‎افزار SPSS یکی از تواناترین و جامع ‎ترین نرم‎ افزارهای آماری برای تحلیل داده‎ هاست. این نرم افزار به ‎دلیل سادگی و پوشش نسبتا کامل روش ‎های آماری، یکی از پرکاربردترین نرم‎ افزارهای آماری است که آزمون‎ هاي آماري را با دقت و سرعت انجام می دهد …….

Standard

نرم افزار minitab

نرم‌افزار Minitab از نرم‌افزارهای تخصصی آمار برای کنترل کیفیت، کار بر روی اعداد و تجزیه و تحلیل داده‌های خام شناخته شده است و تحلیل‌های سری زمانی، طرح‌های عاملی، آنالیز واریانس، رسم نمودارهای مختلف و .. با دقت بیشتر ارائه شده است ……

Standard

نرم افزار R

نرم افزار R از قوی ترین و به‎ روزترین نرم افزارهای آماری است و اکثر زمینه های آمار کاربردی همچون تحلیل سری‎ های زمانی، رگرسیون خطی و غیرخطی، آزمون فرض ‎های کلاسیک، کدگذاری، محاسبات ماتریسی و آرایه ‎ای و … را پوشش می‎ دهد ……….

Standard

نرم افزار Statistica

نرم افزار Statistica از جمله نرم‌افزارهای معروف و تخصصی آماری و کنترل کیفیت می‌باشد که از نظر قابلیت‎ هایی مانند انعطاف ‎پذیری بالا، توان گرافیکی و نمودارهای زیبا منحصربه ‎فرد می ‎باشد و با بهره‌گیری از صدها تابع و الگوریتم‌های مختلف قادر است ………….

Standard

بازیابی اطلاعات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.